בידוד אקוסטי לרצפה עם ביצועים גבוהים להפחתת רעשים בין קומות 30-34 דציבל

insulit Bi+9 יריעת בידוד אקוסטי שנועדה להפחית רעשים בין הקומות. היריעה מורכבת משכבות חומר שונות ונחשבת כפתרון בידוד רעשי ההשפעה הטובים ביותר שקיימים בעולם. שכבת תחתית בעובי ≥ 10 מ"מ משיגה תוצאות אקוסטיות טובות יותר ממוצרים עבים בהרבה, כגון לוחות אקוסטיים או חומרי בידוד רופפים.

יתרונות:

ביצועים יוצאי דופן, עמיד מאוד בפני קרעים, נוחות תרמית, חפיפות על ידי הדבקה קלה, קשיחות דינמית נמוכה מאוד, גלילים ברוחב 1.50 מ'
סטנדרטים אירופאיים גבוהים מאוד, התקנה מהירה ובטוחה, אפקט קפיץ כפול, יעיל בכל התדרים.

בידוד אקוסטי בין קומות

insulit Bi+9 עשוי מסרט אלומיניזציה רפלקטיבי עמיד במיוחד, בנוי בטכנולגויית קפיץ כפול קצף+לבד, הממקסם את יעילותו נגד רעשי השפעה: הלבד מתקן תדרים נמוכים מ-100 עד 500 הרץ והקצף סופג תדרים בינוניים וגבוהים מ-500 עד 5000 הרץ. מסופק כגליל עם חפיפה דביקה, insulit Bi+9 מונח בקלות על הרצפה, כשצד הלבד שלו פונה כלפי מטה. ניתן להרים אותו אל הקירות. חפיפת הקצף לרוחב ± 10 ס"מ והדבק המשולב שלו מבטיחים התקנה נקייה ונוחה והפחתת הרעשים בין הקומות.

בידוד רעש בין קומות
אקוסטיקה לרצפה

אקוסטיקה לרצפה רק עם מוצר איכותי

אם חומרי בידוד לרצפה ניתן להדביק גם בעצמכם (אם כי מומלץ בעזרת איש מקצוע), התקנת בידוד אקוסטי לרצפה ניתן לעשות רק באמצעות אדם מקצועי. אנחנו חברה המתמחה שנים בתחום הבידוד האקוסטי. אנו נתאים לכם את החומר הטוב ביותר עבורכם על פי הצרכים שלכם ותנאי החדר. נספק לכם את חומר הבידוד במחיר מעולה וגם נבצע את ההתקנה בצורה יסודית ומקצועית. אל תתלבטו בכל הקשור לבידוד אקוסטי לרצפה. פנו אלינו וקבלו שירות מעולה.

בידוד אקוסטי מתקדם לרצפה

אם אתם שומעים היטב את שהרעש שעושים השכנים שמעליכם, כמו דיבורים, גרירות חפצים, נגינה ועוד, עליכם לקחת בחשבון כי גם השכנים שתחתיכם שומעים אתכם באותה מידה… במיוחד אם מוזיקה ונגינה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם, אם פתחתם אולפן הקלטות בבית, אם תיפוף הוא חלק חשוב בחייכם או חיי ילדכם, מומלץ לכם מאוד לחשוב על בידוד אקוסטי. בידוד אקוסטי יביא לכך שהרעש לא יצא מן החדר. ניתן להתקין בידוד אקוסטי לקירות, לתקרה וגם לרצפה. בידוד אקוסטי לרצפה הוא, כאמור, זה שימנע מלחמות עולם ביניכם לבין השכנים מלמטה.

חומר סופג רעשים מתחת לריצוף או לפרקט

התקנת חומר בידוד אקוסטי לרצפה דרשת השקעה מסוימת ועבודה מקצועית, אך אחרי התקנת החומר הבעיה נפתרת עבורכם לתמיד. חומר הבידוד האקוסטי עשוי גומי מוקצף. לחומר זה יכולת ספיגה גבוהה מאוד בנושא הויבראציות. החומר עשוי מעין גומי מוקצף בעל שטח פנים גדול, במיוחד כאשר צורת שטח הפנים היא כשל מעין פירמידות קטנות או צורה גלית. כך לגלי הקול יש שטח גדול יותר להיספג לתוכו וגם נגינה בדציבלים גבוהים תיבלם היטב. מעל ליריעת חומר הבידוד ניתן להתקין פרקט או כל רצפה שתבחרו. הפרקט יחד עם היריעות שלנו יספקו פתרון איכותי.