אקוסטיקה לרצפה

אם אתם שומעים היטב את שהרעש שעושים השכנים שמעליכם, כמו דיבורים, גרירות חפצים, נגינה ועוד, עליכם לקחת בחשבון כי גם השכנים שתחתיכם שומעים אתכם באותה מידה… במיוחד אם מוזיקה ונגינה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם, אם פתחתם אולפן הקלטות בבית, אם תיפוף הוא חלק חשוב בחייכם או חיי ילדכם, מומלץ לכם מאוד לחשוב על בידוד אקוסטי. בידוד אקוסטי יביא לכך שהרעש לא יצא מן החדר. ניתן להתקין בידוד אקוסטי לקירות, לתקרה וגם לרצפה. בידוד אקוסטי לרצפה הוא, כאמור, זה שימנע מלחמות עולם ביניכם לבין השכנים מלמטה.

פתרון אקוסטי מותאם לחדרים

לפני שניגש להסביר מהו בידוד אקוסטי לרצפה וממה הוא עשוי, נמליץ על שחקן חיזוק (אך לא בלעדי כמובן) לבידוד לרצפה והוא שטיח. שטיח בולם במידת מה את גלי הקול אשר יוצרים את הרעש. ספיגת גלי הקול במידה מסוימת על ידי השטיח תעשה עבודה קלה יותר לחומר הבידוד האקוסטי המותקן מתחת לרצפה. מהו אותו חומר ואיך הוא מותקן?

אקוסטיקה לרצפה

אקוסטיקה לרצפה בעזרת חברה מקצועית

אם חומרי בידוד לרצפה ניתן להדביק גם בעצמכם (אם כי מומלץ בעזרת איש מקצוע), התקנת בידוד אקוסטי לרצפה ניתן לעשות רק באמצעות אדם מקצועי. אנחנו חברה המתמחה שנים בתחום הבידוד האקוסטי. אנו נתאים לכם את החומר הטוב ביותר עבורכם על פי הצרכים שלכם ותנאי החדר. נספק לכם את חומר הבידוד במחיר מעולה וגם נבצע את ההתקנה בצורה יסודית ומקצועית. אל תתלבטו בכל הקשור לבידוד אקוסטי לרצפה. פנו אלינו וקבלו שירות מעולה.

לנגן מעלות החמה עד צאת הנשמה...

לאחר התקנת שכבת הבידוד שתחת הרצפה בצורה מקצועית וטובה תוכלו לנגן כמה שתרצו ואיך שתרצו, לפחות מבחינת השכנים מלמטה. על מנת שלא להסתכסך עם השכנים שגרים בסמוך אליכם או השכנים מלמעלה נמליץ על פתרונות בידוד אקוסטי גם לתקרה וגם לקירות. אגב, פתרונות אלה תורמים לא רק לבידוד האקוסטי ולשלום עם השכנים אלא גם לאקוסטיקה עצמה שנוצרת בתוך החדר. ספיגת גלי הקול תמנע הדהוד ורעש מיותר בתוך החדר עצמו. כך תוכלו גם אתם לשמוע את נגינה שלכם טוב יותר (ואולי להיות מודעים יותר לזיופים…)

חומר סופג רעשים מתחת לריצוף או לפרקט

התקנת חומר בידוד אקוסטי לרצפה דרשת השקעה מסוימת ועבודה מקצועית, אך אחרי התקנת החומר הבעיה נפתרת עבורכם לתמיד. חומר הבידוד האקוסטי עשוי גומי מוקצף. לחומר זה יכולת ספיגה גבוהה מאוד בנושא הויבראציות. החומר עשוי מעין גומי מוקצף בעל שטח פנים גדול, במיוחד כאשר צורת שטח הפנים היא כשל מעין פירמידות קטנות או צורה גלית. כך לגלי הקול יש שטח גדול יותר להיספג לתוכו וגם נגינה בדציבלים גבוהים תיבלם היטב. מעל ליריעת חומר הבידוד ניתן להתקין פרקט או כל רצפה שתבחרו. הפרקט יחד עם היריעות שלנו יספקו פתרון איכותי.