אקוסטיקה לתקרה

כל אחד רוצה לקבל בבית או במשרד שלו שקט ככל שניתן, להרגיש בו את הפרטיות מבלי שהשכנים מלמעלה מפרים את השלווה עם גרירות חפצים או טיפוף נעלי עקב. ישנה אפשרות להעיר על בעיית הרעש, אך כנראה שאת השכנים לא תצליחו לחנך… האפשרות האחרת, הקלה והיעילה היא התקנת בידוד אקוסטי על התקרה, בידוד שיספוג ויבלום את רמת הרעש המגיע למעלה ובנוסף ישפר גם את רמת האקוסטיקה בחלל החדר. אז מהו אותו בידוד?

תקרות אקוסטיות למבנים פרטיים וציבוריים

אמנם דיברנו על בעיית מעבר רעשים בין קומות בבתים פרטיים אך פתרונות אקוסטיים נדרשים כמובן במגוון רחב של חללים ומבנים: אולמות אירועים בהם חשוב ליצור אקוסטיקה טובה, מועדונים, אולמות קולנוע, משרדים, מפעלים- במיוחד בחדרים רועשים כמו חדרי ייצור, מרכזי קניות ועוד. בכל אלה נדרשים פתרונות אקוסטיקה שונים כאשר יריעות בלימה וספיגה אקוסטיות מהוות חלק חשוב מהם. מהן בדיוק יריעות אקוסטיות אלה ואלו סוגי חומרים קיימים?

אקוסטיקה לתקרה
אקוסטיקה לתקרה

יריעות בידוד וספיגה אקוסטיקת לתקרות

מעבר לבידוד האקוסטי, ליריעות המודבקות לתקרה יכולים להיות תפקידים נוספים. התקנת תקרה אקוסטית מאפשרת מעבר חופשי של חלקים ממערכת האינסטלציה או החשמל על גבי התקרה הבנויה. עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בכדי להתאים את התקרה האקוסטית הטובה ביותר לכך. התקרה האקוסטית יכולה להיות בעלת תפקיד עיצובי. ישנן תקרות דקורטיביות בעלות צורות שונות כמו צורה גלית, או מגוון צבעים ודוגמאות. כל אלה צריכים לבוא בחשבון לפני התקנת התקרה. אנחנו חברה העוסקת שנים בתחום האקוסטיקה ונשמח לסייע לכם בבחירת החומרים הנכונוים להורדת בעיית הרעש המגיע מהתקרה ופתרון המתאים לכם.