וילון אקוסטי
בדיוק מה שחיפשתם!

וילון אקוסטי מבית אקוסטיק פלוס הוא מוצר חדש מהפכני ומתקדם.
הוילון מבצע בלימת רעש גבוהה ואף מבצע ספיגה.  הפחתת הרעש  מתבצעת על ידי יריעת גומי דחוסה הבנויה בתוך כיס בד תפור לפי מידה, הוילון יכול להיות מותאם אישית והוא יכול להגיע לאורכים גדולים מאוד.

  • מצויין עבור בלימת רעש
  • עוזר בספיגת קול 
  • מותאם אישית עבור כל יישום
  • מגוון אפשרויות בד

בלימה אקוסטית של רעשים

וילונות אקוסטיים לא יכולים למנוע לחלוטין את הרעש וגם אינם קיימים, וילונות אקוסטיים נועדו לקלוט צליל ולשפר את האקוסטיקה של החדר או החלל הקיים. מטרת הוילון האקוסטי היא להפחית הד במקום ולבלום ככל הניתן את הקול הנכנס לחדר או לחלל.

וילון אקוסטי לבלימת רעשים
אקוסטיקה למדרגות

תקרה אקוסטית בחדר המדרגות

אפשרות נוספת שתיצור שקט ורוגע היא תקרה אקוסטית. התקרה האקוסטית יכולה להיות עשויה מחומרים שונים שכולם חומרים סופגים היוצרים בידוד אקוסטי. התקרה יכולה להיות מורכבת מפלטות בידוד עם החומר המתקדם ביותר היום בעולם הבידוד(גומי ופוליאסטר) בציפוי דקורטיבי של עץ או מתכת. ישנן אפשרויות רבות לגבי התקרה האקוסטית. היא יכולה ליצור חדר מדרגות מעוצב ומשופר מבחינה אסתטית.

קירות גבס עם בידוד לשיפור משמעותי

אפשרות נוספת הדורשת מעט יותר השקעה היא התקנת קירות גבס עם רווח קטן מן הקיר המקורי. בין הקיר המקורי לקיר הגבס מומלץ להתקין מחיצה העשויה חומר בידוד אקוסטי. הקיר הכפול בתוספת הגבס שהוא חומר סופג רעשים בעצמו וגם חומר הבידוד יתנו תוצאות מצוינות. כך תקבלו חדר מדרגות שקט, נעים, ללא המולה וקולות הדהוד.

להתייעץ עם חברה מתמחה בתחום

אם הרעש בחדר המדרגות מפריע לכם ישנם כאמור .פתרונות שונים. עם זאת, חשוב לבחור בפתרון הנכון ביותר לבניין שלכם- למבנה חדר המדרגות, עוצמת הרעש או ההדהוד שיש בו כרגע ונתונים נוספים. אנחנו חברה המתמחה בתחום ונשמח לייעץ לכם לגבי החומר או פתרון הבידוד המתאים, לספק לכם את הפתרון במחיר אטרקטיבי וגם להתקין לכם את הבידוד באופן מקצועי ויסודי כך שהשינוי יראה (יותר נכון ישמע) באופן מיידי.