בניית קיר אקוסטי של אקוסטיק פלוס+

רעש הוא חלק בלתי נפרד מתנאי הסביבה וממש כפי שאוויר לא נקי גורם לתנאי סביבה לא מתאימים, כך גם הרעש. סביבה תעשייתית הכוללת אולמות ייצור מלאי מכונות, חדרי קירור בהם ישנן מערכות קירור ומיזוג הפועלות ברעש מהווים סביבה לא הולמת אם לא נמצאים פתרונות מתאימים. גם תנועה של כלי רכב או רכבות יוצרת רעש רב. למרות הרעש הנוצר בסביבות תעשייתיות, עדיין במפעלים שוהים אנשים רבים במשך שעות. שכונות מגורים עדיין מוקמות סמוך למסילת רכבת, כביש מהיר או שדה תעופה. איך הדבר אפשרי? איך מתגברים על הרעש הרב?

רעש- מפגע סביבתי לכל דבר

לרעש השפעה רבה ע לאיכות החיים גם אם לא תמיד ישנה מודעות לכך. היום הדבר גם מעוגן בחוק ויצירת רעש מעבר לרמה מסוימת נחשבת כבר לעבירה על החוק. לכן, בתור בעלי מפעל או כמועצה אזורית האחראית על איכות חיי תושבי האזור, חובה לדאוג לפתרון. היום ישנו פתרון מעולה לבלימת רעשים אשר הופך לחלק בלתי נפרד מן המקום- קירות אקוסטיים.

פנלים אקוסטיים
בניית קיר אקוסטי

קירות אקוסטיים- הפתרון לרעשים חיצוניים

קירות אקוסטיים הם הפתרון המאפשר להתגבר גם על רעשים חזקים הנוצרים ממכונות עצומות או מתנועת כלי רכב שאינה פוסקת. בניית קירות אקוסטיים באזורים הבעייתיים הופכת שכיחה וחלק בלתי נפרד מבנייתו ותחזוקתו של המקום. כאשר עוברים בכביש החוף, למשל, ניתן לראות במקומות מסויימים הגובלים בשכונות מגורים קירות המפרידים בין הכביש לשכונה. אלה הם קירות אקוסטיים העשויים חומרי בידוד. חומרי הבידוד סופגים את הרעשים ובולמים אותם מלהגיע אל אזורי המגורים. כך גם קירות אקוסטיים הנבנים במפעלים, במיוחד בחדרים הבעייתיים כמו אולמות הייצור, חוות הקירור ועוד.

לבנות קירות מחומר איכותי

נכון, הבניין כבר נבנה ולא תרצו לפרק אותו עכשיו על מנת להתקין בתוך הקירות חומר מבודד. לשם כך בדיוק קיימים פנלים אקוסטיים. פנל אקוסטי לקירות או לתקרה הם חומר מבודד שסופג את הקולות והרעשים ויוצר אקוסטיקה מצוינת בחדר. הפנלים האקוסטיים יכולים להיות עשויים מחומרים מבודדים שונים כמו צמר סלעים ומצופים בחומר אחר. הפאנלים מגיעים בצורת יריעות וניתנים להדבקה כך שניתן להתקין אותם בקלות גם באופן עצמאי.

אנו מציעים שירות מעולה בכל הנוגע לבניית קירות אקוסטיים ולמציאת פתרונות אקוסטיים באופן כללי. בניית הקיר מבוססת על בניה קלה, כך שאינה לוקחת זמן רב אך התוצאות המעולות מושגות לאורך זמן.

גם שירות הוא מדד

בניית קירות אקוסטיים צריכה להיעשות מן החומרים הנכונים ובצורה הנכונה. אנחנו באקוסטיק פלוס מספקים את החומרים לבניית קירות אקוסטיים. החומרים הם מבוססי גומי, חומר הידוע ביכולת הספיגה שלו המגיעה ל- 240 ק"ג לקוב. כך, גם רעשים ברמה גבוהה במיוחד נבלמים גם באזורים בעייתיים במיוחד. בניית הקירות דורשת עבודה מקצועית וניסיון של שנים בתחום. נדרשים גם תכנון והתאמה של הקיר לאזור ולמידת הרעש שצריכה להבלם. החומרים סופגי הרעש סופגים רעשים בתדרים ובעוצמות שונות. שילוב החומרים הנכונים הוא קריטי. גם מיקום החומר סופג הרעש ביחס למקור הרעש הוא חשוב בכדי שהרעש יבלם באופן מקסימלי. את כל התכנונים חשוב שיבצע בעל מקצוע המומחה בתחום.